LNG05R075
MFR.Part #
LNG05R075
JLCPCB Part #
C483676
Package
TO-252
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.8V 110W 274pF 3.834nF 50V 58.2nC@10V 7.5mΩ@10V 80A TO-252 MOSFETs ROHS