LND06R079
Extended
Manufacturer
LONTEN
MFR.Part #
LND06R079
JLCPCB Part #
C2836228
Package
TO-220MF
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.8V 3.752nF 38W 60V 69nC@10V 7.9mΩ@10V 90A N-Channel TO-220MF MOSFETs ROHS