LNC20N60
MFR.Part #
LNC20N60
JLCPCB Part #
C483639
Package
TO-220F-3
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 18pF 2.96nF 20A 2V 450mΩ@10V 45W 600V 63.7nC@10V TO-220F-3 MOSFETs ROHS