LNC06R079
Extended
Manufacturer
LONTEN
MFR.Part #
LNC06R079
JLCPCB Part #
C483690
Package
TO-220F-3
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.8V 125W 3.752nF 60V 69nC@10V 7.9mΩ@10V 90A TO-220F-3 MOSFETs ROHS