LM4040C10IDBZR
MFR.Part #
LM4040C10IDBZR
JLCPCB Part #
C201738
Package
SOT-23
Description
-40℃~+85℃ 100ppm/℃ 10V 15mA 35uVrms 45uA 45uA Fixed Parallel ±0.5% SOT-23 Voltage Reference ROHS