CR1210J30204G
MFR.Part #
CR1210J30204G
JLCPCB Part #
C102430
Description
-55℃~+125℃ 200V 200kΩ 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS