CR1210J301R5G
MFR.Part #
CR1210J301R5G
JLCPCB Part #
C102423
Description
-250ppm/℃~+500ppm/℃ -55℃~+125℃ 1.5Ω 200V 750mW Thick Film Resistor ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS