CR1206J40511G
Extended
Manufacturer
LIZ Elec
MFR.Part #
CR1206J40511G
JLCPCB Part #
C102362
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 510Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS