CR1206J40475G
Extended
Manufacturer
LIZ Elec
MFR.Part #
CR1206J40475G
JLCPCB Part #
C102358
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 4.7MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS