CR1206J401R5G
Extended
Manufacturer
LIZ Elec
MFR.Part #
CR1206J401R5G
JLCPCB Part #
C102298
Package
1206
Description
-250ppm/℃~+500ppm/℃ -55℃~+125℃ 1.5Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS