CR1206F45602G
MFR.Part #
CR1206F45602G
JLCPCB Part #
C102223
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 56kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS