CR1206F41152G
MFR.Part #
CR1206F41152G
JLCPCB Part #
C102071
Description
-55℃~+125℃ 11.5kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS