CR0805F89311G
Extended
Manufacturer
LIZ Elec
MFR.Part #
CR0805F89311G
JLCPCB Part #
C3037402
Description
-55℃~+125℃ 125mW 150V 9.31kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS