CR0805F863R4G
MFR.Part #
CR0805F863R4G
JLCPCB Part #
C3037301
Description
-55℃~+125℃ 125mW 150V 63.4Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS