CR0603FA3320G
MFR.Part #
CR0603FA3320G
JLCPCB Part #
C100972
Description
-55℃~+125℃ 100mW 332Ω 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS