CR0603FA1541G
MFR.Part #
CR0603FA1541G
JLCPCB Part #
C100784
Description
-55℃~+125℃ 1.54kΩ 100mW 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS