CR0402FF1651G
MFR.Part #
CR0402FF1651G
JLCPCB Part #
C100263
Description
-55℃~+125℃ 1.65kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS