LKS1D5005DT
Extended
Manufacturer
LINKOSEMI
MFR.Part #
LKS1D5005DT
JLCPCB Part #
C19267270
Package
ESOP-13
Description
-40℃~+150℃ 20kHz 500V 5A ESOP-13 Intelligent Power Modules (IPM) ROHS