SMCJ220CA
Extended
Manufacturer
LGE
MFR.Part #
SMCJ220CA
JLCPCB Part #
C320560
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 1uA 220V 246V 356V 4.2A Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS