SMBJ10CA
Extended
Manufacturer
LGE
MFR.Part #
SMBJ10CA
JLCPCB Part #
C320222
Package
SMB(DO-214AA)
Description
10V 11.1V 17V 35.29A 5uA 600W@10/1000us Bidirectional TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS