SMAJ18CA
Extended
Manufacturer
LGE
MFR.Part #
SMAJ18CA
JLCPCB Part #
C713651
Package
SMA(DO-214AC)
Description
13.7A 18V 1uA 20V 29.2V 400W@10/1000us Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS