BZX85B20V
MFR.Part #
BZX85B20V
JLCPCB Part #
C432162
Description
-65℃~+200℃ 1 Independent 1.3W 19.6V~20.4V 20V 24Ω 500nA@15V 600Ω DO-41 Zener Diodes ROHS