BZX84B51
Extended
Manufacturer
LGE
MFR.Part #
BZX84B51
JLCPCB Part #
C970339
Package
SOT-23
Description
-65℃~+150℃ 180Ω 350mW 400Ω 50V~52V 50nA 51V SOT-23 Zener Diodes ROHS