BZX584C4V7
Extended
Manufacturer
LGE
MFR.Part #
BZX584C4V7
JLCPCB Part #
C19272948
Description
-55℃~+150℃ 150mW 3uA@2.0V 4.47V~4.94V 4.7V 500Ω 80Ω Independent SOD-523 Zener Diodes ROHS