BZV55C3V9
Extended
Manufacturer
LGE
MFR.Part #
BZV55C3V9
JLCPCB Part #
C545363
Package
SOD-80
Description
-65℃~+200℃ 1 Independent 2uA@1V 3.7V~4.1V 3.9V 500mW 600Ω 85Ω SOD-80 Zener Diodes ROHS