BZT52C15 WJ
Extended
Manufacturer
LGE
MFR.Part #
BZT52C15 WJ
JLCPCB Part #
C545292
Package
SOD-123
Description
1 Independent 100nA@10.5V 13.8V~15.6V 15V 200Ω 30Ω 500mW SOD-123 Zener Diodes ROHS