5.0SMDJ64A
Extended
Manufacturer
LGE
MFR.Part #
5.0SMDJ64A
JLCPCB Part #
C6077527
Package
SMC
Description
-55℃~+150℃ 103V 48.6A 5kW 5uA 64V 71.1V TVS Unidirectional SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS