5.0SMDJ100CA
Extended
Manufacturer
LGE
MFR.Part #
5.0SMDJ100CA
JLCPCB Part #
C5806876
Package
SMC(DO-214AB)
Description
100V 111V 162V 30.9A 5kW 5uA Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS