1.5KE33CA
Extended
Manufacturer
LGE
MFR.Part #
1.5KE33CA
JLCPCB Part #
C5369345
Package
DO-27
Description
-55℃~+175℃ 1.5kW 1uA 31.4V 33.3A 33V 45.7V Bidirectional TVS DO-27 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS