RY27-1-5W-68K J
Extended
Manufacturer
LAIFU
MFR.Part #
RY27-1-5W-68K J
JLCPCB Part #
C3013808
Package
Plugin,22x9.5mm
Description
-55℃~+275℃ 5W 68kΩ Cement Resistor ±260ppm/℃ ±5% 插件,22x9.5mm Through Hole Resistors ROHS