RX27-1-5W-11R J
MFR.Part #
RX27-1-5W-11R J
JLCPCB Part #
C2976613
Package
Plugin,22x9.5mm
Description
-55℃~+275℃ 11Ω 5W Cement Resistor ±260ppm/℃ ±5% 插件,22x9.5mm Through Hole Resistors ROHS