RX24-50W-15R J
Extended
Manufacturer
LAIFU
MFR.Part #
RX24-50W-15R J
JLCPCB Part #
C2936093
Package
Bolt Mount
Description
15Ω 50W Aluminum Enclosure Resistors ±150ppm/℃ ±5% 螺栓安装 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS