VCH4AG100R8MATWA
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
VCH4AG100R8MATWA
JLCPCB Part #
C2655926
Package
0402
Description
0.8pF@1MHz 10V 125V 0402 Varistors ROHS