VCAS06LC18X500RP
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
VCAS06LC18X500RP
JLCPCB Part #
C5120298
Package
0603
Description
14V 18V 30A 32.5V 50mJ 50pF@1MHz 0603 Varistors ROHS