TWAD397K015SBSZ0000
MFR.Part #
TWAD397K015SBSZ0000
JLCPCB Part #
C1663711
Package
Plugin,D9.5xL19.5mm
Description
-55℃~+125℃ 1.7Ω@120Hz 15V 390uF ±10% 插件,D9.5xL19.5mm Tantalum Capacitors