TRJA225K016BRJ
MFR.Part #
TRJA225K016BRJ
JLCPCB Part #
C7073830
Description
-55℃~+125℃ 16V 2.2uF 300nA 4.55Ω ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS