TRJA106K010R1800
MFR.Part #
TRJA106K010R1800
JLCPCB Part #
C1956269
Description
-55℃~+125℃ 1.8Ω@100kHz 10V 10uF ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS