TRJA105K020SRJ
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TRJA105K020SRJ
JLCPCB Part #
C5966209
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 1uF 20V 300nA 6.63Ω ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS