TPSB226K010R0700V
MFR.Part #
TPSB226K010R0700V
JLCPCB Part #
C7125630
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 10V 22uF 700mΩ@100kHz ±10% 1411 Tantalum Capacitors ROHS