TPSA225M016S3500
MFR.Part #
TPSA225M016S3500
JLCPCB Part #
C7073392
Description
-55℃~+125℃ 16V 2.2uF 3.5Ω@100kHz ±20% 1206 Tantalum Capacitors ROHS