TPSA106K016S1000V
MFR.Part #
TPSA106K016S1000V
JLCPCB Part #
C6290401
Description
-55℃~+125℃ 10uF 16V 1Ω@100kHz ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS