F920J155MPA
MFR.Part #
F920J155MPA
JLCPCB Part #
C1955555
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 1.5uF 12Ω 500nA@20℃,1min 6.3V ±20% 0805 Tantalum Capacitors ROHS