TLCK475M004PTA
MFR.Part #
TLCK475M004PTA
JLCPCB Part #
C6554105
Package
0402
Description
-55℃~+125℃ 15Ω@100kHz 4.7uF 4V ±20% 0402 Tantalum Capacitors ROHS