TBJD476M025LRLC0000
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TBJD476M025LRLC0000
JLCPCB Part #
C6331966
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 11.8uA 250mΩ 25V 47uF ±20% 2917 Tantalum Capacitors