CWR29HK685KCEZ
MFR.Part #
CWR29HK685KCEZ
JLCPCB Part #
C6151455
Package
Case-E-5125
Description
-55℃~+125℃ 15V 1uA 6.8uF 900mΩ ±10% Case-E-5125 Tantalum Capacitors