TBJD336M035LRSZ0000
MFR.Part #
TBJD336M035LRSZ0000
JLCPCB Part #
C7063195
Description
-55℃~+125℃ 11.6uA 300mΩ 33uF 35V ±20% 2917 Tantalum Capacitors