TBJD336M035LBSZ0700
MFR.Part #
TBJD336M035LBSZ0700
JLCPCB Part #
C5796764
Description
-55℃~+125℃ 11.6uA 300mΩ 33uF 35V ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS