TBJD227M010LRSZ0024
MFR.Part #
TBJD227M010LRSZ0024
JLCPCB Part #
C7399591
Description
-55℃~+125℃ 10V 150mΩ 220uF 22uA ±20% 2917 Tantalum Capacitors