TBJD156K035LBSB0000
MFR.Part #
TBJD156K035LBSB0000
JLCPCB Part #
C7120176
Description
-55℃~+125℃ 15uF 300mΩ 35V 5.25uA ±10% 2917 Tantalum Capacitors