CWR11NC155KBC
MFR.Part #
CWR11NC155KBC
JLCPCB Part #
C5979516
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 1.5uF 4Ω 50V 800nA ±10% 2917 Tantalum Capacitors